Australijskie urzędy pocztowe umożliwiają teraz klientom dokonywanie płatności za Bitcoin.

Nowa współpraca między Australian Post i Bitcoin.com.au umożliwiła Australijczykom w całym kraju możliwość teraz płacić za zakup Bitcoinów w urzędach pocztowych w kraju.

W ogłoszeniu Bitcoin.com.au, ponad 3.500 australijskich urzędów pocztowych w kraju pozwoli klientom płacić za Bitcoin Evolution dzięki nowej współpracy. Dodatkowo, nowe partnerstwo pozwoli urzędom pocztowym przyjmować płatności gotówkowe i EFTPOS za zakupy waluty cyfrowej dokonane na Bitcoin.com.au, poprzez ich popularny serwis Post Billpay.

Uczynienie Bitcoin bezpiecznym i łatwym w Australii
Holger Arians, dyrektor generalny Bitcoin.com.au, wyraził swoje zadowolenie z nowego partnerstwa, zauważając, że jest to wielkie osiągnięcie dla cyfrowej waluty w Australii i na całym świecie. Powiedział:

RelatedPosts
Dzięki LibertyX możesz teraz kupić Bitcoin w 20.000 punktów sprzedaży detalicznej w całych Stanach Zjednoczonych.
HODLERY Bitcoinów w kontroli jako BTC na giełdach trafienia dwuletnie niskie
Bitcoin wieloryb porusza się ponad 240.000 Bitcoinów, ponieważ cena kołysze się wokół 9.300 dolarów.

Singapurski serwis carpoolingowy akceptuje teraz płatności Bitcoin.

Dowodzi to, że istnieją przedsiębiorstwa i organizacje o ustalonej pozycji, które chcą poznawać nowe technologie poprzez działanie, a nie poprzez blokowanie.

Arians wyjaśnił, że jego celem z nową inicjatywą jest, aby Bitcoin był bezpieczny i łatwy w użyciu dla każdego Australijczyka. Dałoby im to również łatwy dostęp i zaufanego klienta, przekonywał. Według niego wiele osób w kraju uważa, że płacenie za Bitcoin na poczcie australijskiej jest bezpieczniejsze niż przekazywanie środków przez Internet, szczególnie dla nowych klientów lub osób kupujących po raz pierwszy.

Poczta Australijska podekscytowana świadczeniem usług Bitcoinów
Przemawiając w imieniu Poczty Australijskiej, Susan Nicholson, szefowa działu usług biznesowych i rządowych usług finansowych w Poczcie Australijskiej, powiedziała, że Australia Post przez długi czas odgrywała istotną rolę w społeczności, aby usługi były dostępne dla wszystkich. Ona powiedziała:

Post Billpay jest jednym z najbardziej zaufanych metod płatności rachunków w Australii od ponad 20 lat, a my jesteśmy zadowoleni, aby teraz zapewnić możliwość Bitcoin rachunków do zapłacenia na poczcie, która będzie pochodzić z ulepszeniem produktu, który oferuje weryfikację tożsamości i potwierdzenie zapłaty rachunku w czasie rzeczywistym z powrotem do billera.

Warto zauważyć, że Australia jest krajem przyjaznym dla kryptoflory z obecnie ponad 5.000 automatów Bitcoin. Podczas gdy użytkownicy Bitcoin.com.au byli już w stanie zapłacić za Bitcoin w około 1500 punktach sprzedaży detalicznej w sieci płatności Blueshyft.